wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Dostawa
0
0
Ankieta

Jak nas znalazłeś /aś ?

  • Ceneo
  • Google
  • Allegro
  • Gry-Online
  • Polecenie znajomego

Dostawa

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS i Poczty Polskiej lub dostarczamy do Paczkomatów InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. 

 

Sposób dostawy Koszt dostawy Uwagi dodatkowe
Odbiór osobisty Odbiór osobisty możliwy w godzinach od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
Prosimy o wcześniejszy kontakt przed przyjazdem
Paczkomaty InPost 10,99 zł
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 3 dni kalendarzowe - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. 
W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie.
Poczta Polska - przedpłata od 10,50 zł Przesyłki docierają zwykle w ciągu dwóch dni roboczych od momentu nadania paczki. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie.
Przesyłka kurierska
- przedpłata
14,99 zł Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do kwoty 5000zł.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru).
Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie.
Przesyłka kurierska
- pobranie
17,99 zł


 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl