sklep@eurokais.pl
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Dostawa
01
0

Dostawa

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS i Poczty Polskiej lub dostarczamy do Paczkomatów InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. 

 

Sposób dostawy Koszt dostawy Uwagi dodatkowe
Odbiór osobisty Brak
Brak
Paczkomaty InPost 9,99 zł
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 3 dni kalendarzowe - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. 
W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie.
Poczta Polska - przedpłata od 7,99 zł Przesyłki docierają zwykle w ciągu dwóch dni roboczych od momentu nadania paczki. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie.
Przesyłka kurierska
- przedpłata
14,99 zł Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do kwoty 5000zł.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru).
Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie.
Przesyłka kurierska
- pobranie
17,99 zł


 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl