wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Formy płatności
0
0
Szybkie płatności
  • przelewy24
Ankieta

Jak nas znalazłeś /aś ?


Formy płatności

.
  • Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Eurokais.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.
  • Przelewem online: Przelewy24 forma płatności elektronicznej której operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
  • Płatność gotówką przy odbiorze
    Masz możliwość płatności gotówką, przy odbiorze zamówienia. Zamówienie wysłane za pobraniem, jest realizowane od razu. Płatność odbywa się gotówką lub kartą płatniczą, podczas odbioru paczki od kuriera.
  • Odbiór osobisty płatność tylko gotówką

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu